Yoke type track roller NATR17-PP
Part number : NATR17-PP
GEN
Description
The Yoke Type Track Roller, known as NATR17-PP Generic, has an inner diameter of 17 mm, an outer diameter of 40 mm and a thickness of 20 mm.