Yoke type track roller NATR10-PP-SKF
Part number : NATR10-PP-SKF
SKF
Description
The Yoke Type Track Roller, known as NATR10-PP-SKF SKF, has an inner diameter of 10 mm, an outer diameter of 30 mm and a thickness of 15 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    10  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    30  MM
  • THICKNESS
    15  MM
  • WEIGHT
    61  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description