Yoke type track roller NAST25-R-IKO
Part number : NAST25-R-IKO
IKO
Description
The Yoke Type Track Roller, known as NAST25-R-IKO IKO, has an inner diameter of 25 mm, an outer diameter of 52 mm and a thickness of 15.8 mm.
  1 parts in stock (4 days ago )
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Penetrant  - AEROSOL-500ML-SYSTEME-PROFESSIONNEL-WD40 WD40
PENETRANT AEROSOL-500ML-SYSTEME-PROFESSIONNEL-WD40
  • INSIDE DIAMETER
    25  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    52  MM
  • WEIGHT
    180  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description