Yoke type track roller FG65120EEM-NADELLA
Part number : FG65120EEM-NADELLA
NADELLA
Description
The Yoke Type Track Roller, known as FG65120EEM-NADELLA NADELLA, has an inner diameter of 65 mm, an outer diameter of 120 mm and a thickness of 42 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
logo_delivery Last departure in
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    65  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    120  MM
  • THICKNESS
    42  MM
  • WEIGHT
    2350  G
  • PACKAGING
  • STANDARD
    No standard
Description