Tapered roller bearing T2ED070-ASFERSA
Part number : T2ED070-ASFERSA
ASFERSA
Description
The Tapered Roller Bearing, known as T2ED070-ASFERSA ASFERSA, has an inner diameter of 70 mm, an outer diameter of 130 mm and a thickness of 43 mm.
  1 parts in stock (15 hours ago )
  • INSIDE DIAMETER
    70  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    130  MM
  • THICKNESS
    43  MM
  • WEIGHT
    2478  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description