Tapered roller bearing R35-24-NSK
Part number : R35-24-NSK
NSK
Description
The Tapered Roller Bearing, known as R35-24-NSK NSK, has an inner diameter of 35 mm, an outer diameter of 89 mm and a thickness of 38 mm.