Tapered roller bearing R30-13-JTEKT
Part number : R30-13-JTEKT
JTEKT
Description
The Tapered Roller Bearing, known as R30-13-JTEKT JTEKT, has an inner diameter of 30 mm, an outer diameter of 72 mm and a thickness of 25 mm.