Tapered roller bearing HR-322-22-C-NSK
Part number : HR-322-22-C-NSK
NSK
Description
The Tapered Roller Bearing, known as HR-322-22-C-NSK NSK, has an inner diameter of 22 mm, an outer diameter of 50 mm and a thickness of 19.25 mm.