Tapered roller bearing 50KB801LT-50KB831-NACHI
Part number : 50KB801LT-50KB831-NACHI
NACHI
Description
The Tapered Roller Bearing, known as 50KB801LT-50KB831-NACHI NACHI, has an inner diameter of 50 mm, an outer diameter of 80 mm and a thickness of 22 mm.