Tapered roller bearing 322-28-NSK
Part number : 322-28-NSK
NSK
Description
The Tapered Roller Bearing, known as 322-28-NSK NSK, has an inner diameter of 28 mm, an outer diameter of 58 mm and a thickness of 20.25 mm.