Tapered roller bearing 320-28-X-SKF
Part number : 320-28-X-SKF
SKF
Description
The Tapered Roller Bearing, known as 320-28-X-SKF SKF, has an inner diameter of 28 mm, an outer diameter of 52 mm and a thickness of 16 mm.