Tapered roller bearing 320-28-JRRS-JTEKT
Part number : 320-28-JRRS-JTEKT
JTEKT
Description
The Tapered Roller Bearing, known as 320-28-JRRS-JTEKT JTEKT, has an inner diameter of 28 mm, an outer diameter of 52 mm and a thickness of 16 mm.