Tapered roller bearing 320-22XF-ASFERSA
Part number : 320-22XF-ASFERSA
ASFERSA
Description
The Tapered Roller Bearing, known as 320-22XF-ASFERSA ASFERSA, has an inner diameter of 22 mm, an outer diameter of 44 mm and a thickness of 15 mm.
  8 to 10 days (1 day ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Tapered roller bearing - 320-22 GEN
TAPERED ROLLER BEARING 320-22
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    22  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    44  MM
  • THICKNESS
    15  MM
  • WEIGHT
    107  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description