Tapered roller bearing 25590-25520-JTEKT
Part number : 25590-25520-JTEKT
JTEKT
Description
The Tapered Roller Bearing, known as 25590-25520-JTEKT JTEKT, has an inner diameter of 45.62 mm, an outer diameter of 82.93 mm and a thickness of 25.5 mm.