Roller bearing PWTR30-2RS-XL-INA
Part number : PWTR30-2RS-XL-INA
INA
Description
The Roller Bearing, known as PWTR30-2RS-XL-INA INA, has an inner diameter of 30 mm, an outer diameter of 62 mm and a thickness of 28 mm.