Roller bearing NQ25-16-INA
Part number : NQ25-16-INA
INA
Description
The Roller Bearing, known as NQ25-16-INA INA, has an inner diameter of 25 mm, an outer diameter of 33 mm and a thickness of 16 mm.
  1 parts in stock (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    25  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    33  MM
  • THICKNESS
    16  MM
  • WEIGHT
    38  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description