Roller bearing FGU50110-NADELLA
Part number : FGU50110-NADELLA
NADELLA
Description
The Roller Bearing, known as FGU50110-NADELLA NADELLA, has an inner diameter of 50 mm, an outer diameter of 110 mm and a thickness of 32 mm.
  8 to 10 days (3 days ago )
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    50  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    110  MM
  • THICKNESS
    32  MM
  • WEIGHT
    1683  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description