Roller bearing 30RUSS5-C3-NACHI
Part number : 30RUSS5-C3-NACHI
NACHI
Description
The Roller Bearing, known as 30RUSS5-C3-NACHI NACHI, has an inner diameter of 30 mm, an outer diameter of 50 mm and a thickness of 17 mm.