Bearing roller cage CR45X60X115
Part number : CR45X60X115
GEN
Description
The Bearing Roller Cage, known as CR45X60X115, has an inner diameter of 45 mm, an outer diameter of 60 mm and a thickness of 115 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • INSIDE DIAMETER
    45  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    60  MM
  • THICKNESS
    115  MM
  • WEIGHT
    220  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description