Bearing roller cage CR40X60X65
Part number : CR40X60X65
GEN
Description
The Bearing Roller Cage, known as CR40X60X65, has an inner diameter of 40 mm, an outer diameter of 60 mm and a thickness of 65 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
  • OUTSIDE DIAMETER
    60  MM
  • THICKNESS
    65  MM
  • WEIGHT
    650  G
Description