Bearing roller cage CR40X51X90
Part number : CR40X51X90
GEN
Description
The Bearing Roller Cage, known as CR40X51X90, has an inner diameter of 40 mm, an outer diameter of 51 mm and a thickness of 90 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
  • OUTSIDE DIAMETER
    51  MM
  • THICKNESS
    90  MM
  • WEIGHT
    283  G
  • PACKAGING
    1
Description