Bearing roller cage CR35X55X105
Part number : CR35X55X105
GEN
Description
The Bearing Roller Cage, known as CR35X55X105, has an inner diameter of 35 mm, an outer diameter of 55 mm and a thickness of 105 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
  • OUTSIDE DIAMETER
    55  MM
  • THICKNESS
    105  MM
  • WEIGHT
    50  G
Description