Bearing roller cage CR35X50X90
Part number : CR35X50X90
GEN
Description
The Bearing Roller Cage, known as CR35X50X90, has an inner diameter of 35 mm, an outer diameter of 50 mm and a thickness of 90 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
  • OUTSIDE DIAMETER
    50  MM
  • THICKNESS
    90  MM
  • WEIGHT
    100  G
Description