Bearing roller cage CR35X50X115
Part number : CR35X50X115
GEN
Description
The Bearing Roller Cage, known as CR35X50X115, has an inner diameter of 35 mm, an outer diameter of 50 mm and a thickness of 115 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
  • OUTSIDE DIAMETER
    50  MM
  • THICKNESS
    115  MM
  • WEIGHT
    519  G
Description