Bearing roller cage CR32X46X105
Part number : CR32X46X105
GEN
Description
The Bearing Roller Cage, known as CR32X46X105, has an inner diameter of 32 mm, an outer diameter of 46 mm and a thickness of 105 mm.
  8 to 10 days (3 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • INSIDE DIAMETER
    32  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    46  MM
  • THICKNESS
    105  MM
  • WEIGHT
    50  G
  • PACKAGING
  • STANDARD
    No standard
Description