Bearing roller cage CR30X50X85
Part number : CR30X50X85
GEN
Description
The Bearing Roller Cage, known as CR30X50X85, has an inner diameter of 30 mm, an outer diameter of 50 mm and a thickness of 85 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
  • OUTSIDE DIAMETER
    50  MM
  • THICKNESS
    85  MM
  • WEIGHT
    500  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description