Bearing roller cage CR30X50X130
Part number : CR30X50X130
GEN
Description
The Bearing Roller Cage, known as CR30X50X130, has an inner diameter of 30 mm, an outer diameter of 50 mm and a thickness of 130 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
  • OUTSIDE DIAMETER
    50  MM
  • THICKNESS
    130  MM
  • WEIGHT
    760  G
Description