Bearing roller cage CR30X46X50
Part number : CR30X46X50
GEN
Description
The Bearing Roller Cage, known as CR30X46X50, has an inner diameter of 30 mm, an outer diameter of 46 mm and a thickness of 50 mm.
  3 parts in stock (3 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
logo_delivery Last departure in
  • OUTSIDE DIAMETER
    46  MM
  • THICKNESS
    50  MM
  • WEIGHT
    235  G
Description