Bearing roller cage CR30X46X110
Part number : CR30X46X110
GEN
Description
The Bearing Roller Cage, known as CR30X46X110, has an inner diameter of 30 mm, an outer diameter of 46 mm and a thickness of 110 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Hydraulic seal - US-16X22X4-PU94 GEN
HYDRAULIC SEAL US-16X22X4-PU94
  • OUTSIDE DIAMETER
    46  MM
  • THICKNESS
    110  MM
  • WEIGHT
    429  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description