Bearing roller cage CR30X46X105
Part number : CR30X46X105
GEN
Description
The Bearing Roller Cage, known as CR30X46X105, has an inner diameter of 30 mm, an outer diameter of 46 mm and a thickness of 105 mm.
  2 parts in stock (4 days ago )
  • OUTSIDE DIAMETER
    46  MM
  • THICKNESS
    105  MM
  • WEIGHT
    489  G
Description