Bearing roller cage CR30X45X85
Part number : CR30X45X85
GEN
Description
The Bearing Roller Cage, known as CR30X45X85, has an inner diameter of 30 mm, an outer diameter of 45 mm and a thickness of 85 mm.
  5 parts in stock (4 days ago )
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Bearing inner race - IR25-30-38.5 GEN
BEARING INNER RACE IR25-30-38.5
  • OUTSIDE DIAMETER
    45  MM
  • THICKNESS
    85  MM
  • WEIGHT
    301  G
Description