Bearing roller cage CR25X45X75
Part number : CR25X45X75
GEN
Description
The Bearing Roller Cage, known as CR25X45X75, has an inner diameter of 25 mm, an outer diameter of 45 mm and a thickness of 75 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
  • OUTSIDE DIAMETER
    45  MM
  • THICKNESS
    75  MM
  • WEIGHT
    500  G
  • PACKAGING
  • STANDARD
    No standard
Description