Bearing roller cage CR25X45X40
Part number : CR25X45X40
GEN
Description
The Bearing Roller Cage, known as CR25X45X40, has an inner diameter of 25 mm, an outer diameter of 45 mm and a thickness of 40 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
logo_delivery Last departure in
  • OUTSIDE DIAMETER
    45  MM
  • THICKNESS
    40  MM
  • WEIGHT
    250  G
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description