Bearing roller cage CR20X32X50
Part number : CR20X32X50
GEN
Description
The Bearing Roller Cage, known as CR20X32X50, has an inner diameter of 20 mm, an outer diameter of 32 mm and a thickness of 50 mm.
  8 to 10 days (3 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
logo_delivery Last departure in
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • INSIDE DIAMETER
    20  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    32  MM
  • THICKNESS
    50  MM
  • WEIGHT
    118  G
  • PACKAGING
  • STANDARD
    No standard
Description