Rod end TSM SMLG10-UNIBAL
Part number : SMLG10-UNIBAL
UNIBAL
Description
The Rod End Tsm known as SMLG10-UNIBAL UNIBAL has a screw thread of , an inner diameter of 10 mm, an outer diameter of 26 mm and a thickness of 61 mm.
  2 parts in stock (4 days ago )
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    10  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    26  MM
  • THICKNESS
    61  MM
  • TYPE
    TSM
  • WEIGHT
    57  G
  • LUBRICATION
    with
  • PACKAGING
  • STANDARD
    No standard
Description