Rod end TSM MS-M14-DUNLOP
Part number : MS-M14-DUNLOP
DUNLOP
Description
The Rod End Tsm known as MS-M14-DUNLOP DUNLOP has a screw thread of , an inner diameter of 14 mm, an outer diameter of 36 mm and a thickness of 19 mm.