Rod end TSM JAML12-ASAHI
Part number : JAML12-ASAHI
ASAHI
Description
The Rod End Tsm known as JAML12-ASAHI ASAHI has a screw thread of , an inner diameter of 12 mm, an outer diameter of 33 mm and a thickness of 16 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Rod end TSM - TSM16 GEN
ROD END TSM TSM16
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    12  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    33  MM
  • THICKNESS
    16  MM
  • TYPE
    TSM
  • WEIGHT
    89  G
  • LUBRICATION
    with
  • PACKAGING
  • STANDARD
    No standard
Description