Rod end TSF TSFL12-C-INOX
Part number : TSFL12-C-INOX
GEN
Description
The Rod End Tsf known as TSFL12-C-INOX Generic has a screw thread of , an inner diameter of 12 mm, an outer diameter of 26 mm and a thickness of 16 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
  • INSIDE DIAMETER
    12  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    26  MM
  • THICKNESS
    16  MM
  • WEIGHT
    114  G
  • THREAD
    Left-hand thread
Description