Rod end TSF TSFL10-C-INOX
Part number : TSFL10-C-INOX
GEN
Description
The Rod End Tsf known as TSFL10-C-INOX Generic has a screw thread of , an inner diameter of 10 mm, an outer diameter of 22 mm and a thickness of 14 mm.
  8 to 10 days (3 days ago )
  • INSIDE DIAMETER
    10  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    22  MM
  • THICKNESS
    14  MM
  • WEIGHT
    80  G
  • THREAD
    M10X1.50
Description