Rod end TSF TSFL014-C-INOX
Part number : TSFL014-C-INOX
GEN
Description
The Rod End Tsf known as TSFL014-C-INOX Generic has a screw thread of , an inner diameter of 14 mm, an outer diameter of 28 mm and a thickness of 19 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
  • OUTSIDE DIAMETER
    28  MM
  • THICKNESS
    19  MM
  • WEIGHT
    80  G
  • THREAD
    M14X2
  • LUBRICATION
    with
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description