Rod end TSF TSFL010X1.25-C-SS
Part number : TSFL010X1.25-C-SS
GEN
Description
The Rod End Tsf known as TSFL010X1.25-C-SS Generic has a screw thread of , an inner diameter of 10 mm, an outer diameter of 22 mm and a thickness of 14 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
  • INSIDE DIAMETER
    10  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    22  MM
  • WEIGHT
    70  G
  • THREAD
    Left-hand thread
  • LUBRICATION
    with
  • STANDARD
    No standard
Description