Rod end TSF TSF20CSS
Part number : TSF20CSS
GEN
Description
The Rod End Tsf known as TSF20CSS Generic has a screw thread of , an inner diameter of 20 mm, an outer diameter of 40 mm and a thickness of 25 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
  • INSIDE DIAMETER
    20  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    40  MM
  • THICKNESS
    25  MM
  • WEIGHT
    391  G
  • THREAD
    Right-hand thread
Description