Rod end TSF GIKR14-PB
Part number : GIKR14-PB
GEN
Description
The Rod End Tsf known as GIKR14-PB Generic has a screw thread of , an inner diameter of 10 mm, an outer diameter of 22 mm and a thickness of 14 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
  • INSIDE DIAMETER
    10  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    22  MM
  • THICKNESS
    14  MM
  • TYPE
    TSF
  • THREAD
    Right-hand thread
  • LUBRICATION
    without
  • PACKAGING
    1
  • STANDARD
    No standard
Description