Rod end TSF GIKL10PB
Part number : TSFL010
GEN
Description
The Rod End Tsf known as GIKL10PB Generic has a screw thread of , an inner diameter of 10 mm, an outer diameter of 22 mm and a thickness of 14 mm.
  8 to 10 days (about 1 hour ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
SIMILAR REFERENCE IN STOCK
Rod end TSF - TSFL010-C GEN
ROD END TSF TSFL010-C
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • INSIDE DIAMETER
    10  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    22  MM
  • THICKNESS
    14  MM
  • TYPE
    TSF
  • WEIGHT
    73  G
  • THREAD
    Left-hand thread
  • LUBRICATION
    with
  • PACKAGING
    1
Description