Rod end TPN GK60-DO-DURBAL
Part number : GK60-DO-DURBAL
DURBAL
Description
The Rod End Tpn known as GK60-DO-DURBAL DURBAL has an inner diameter of 60 mm, an outer diameter of 135 mm and a thickness of 44 mm.
  8 to 10 days (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    60  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    135  MM
  • THICKNESS
    44  MM
  • TYPE
    TPN
  • WEIGHT
    3900  G
  • LUBRICATION
    with
  • PACKAGING
  • STANDARD
    No standard
Description