Rod end TPN GK40-DO-DURBAL
Part number : GK40-DO-DURBAL
DURBAL
Description
The Rod End Tpn known as GK40-DO-DURBAL DURBAL has an inner diameter of 40 mm, an outer diameter of 92 mm and a thickness of 28 mm.