Rod end TPN GK30DO-DUNLOP
Part number : GK30DO-DUNLOP
DUNLOP
Description
The Rod End Tpn known as GK30DO-DUNLOP DUNLOP has an inner diameter of 30 mm, an outer diameter of 73 mm and a thickness of 22 mm.
  6 parts in stock (4 days ago )
Quantity Price
For more information, please request a quote
Added
product_sheet product_sheet product_sheet
product_sheet_padlockSecure payment
Need help or advice?
TECHNICAL DATA
  • BRAND
  • N° EAN13
  • INSIDE DIAMETER
    30  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    73  MM
  • THICKNESS
    22  MM
  • TYPE
    TPN
  • WEIGHT
    640  G
  • LUBRICATION
    with
  • PACKAGING
  • STANDARD
    No standard
Description