Rod end TPN GK30-DO-DURBAL
Part number : GK30-DO-DURBAL
DURBAL
Description
The Rod End Tpn known as GK30-DO-DURBAL DURBAL has an inner diameter of 30 mm, an outer diameter of 73 mm and a thickness of 22 mm.