Rod end TPN GK15-DO-DURBAL
Part number : GK15-DO-DURBAL
DURBAL
Description
The Rod End Tpn known as GK15-DO-DURBAL DURBAL has an inner diameter of 15 mm, an outer diameter of 40 mm and a thickness of 12 mm.
  2 parts in stock (3 days ago )
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Rod end TSM - TSM10-C GEN
ROD END TSM TSM10-C
  • INSIDE DIAMETER
    15  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    40  MM
  • THICKNESS
    12  MM
  • WEIGHT
    115  G
  • PACKAGING
  • STANDARD
    No standard
Description