Rod end TPN GK10-DO-DURBAL
Part number : GK10-DO-DURBAL
DURBAL
Description
The Rod End Tpn known as GK10-DO-DURBAL DURBAL has an inner diameter of 10 mm, an outer diameter of 29 mm and a thickness of 9 mm.
  1 parts in stock (4 days ago )
Need help or advice?
CUSTOMERS ALSO BOUGHT
Anti-vibration mount PF - PF5020-10 GEN
ANTI-VIBRATION MOUNT PF PF5020-10
  • INSIDE DIAMETER
    10  MM
  • OUTSIDE DIAMETER
    29  MM
  • THICKNESS
    9  MM
  • WEIGHT
    41  G
  • PACKAGING
    1
Description